menu close menu

SPORTS UNIVERSE GRUP DERSLERİ İLE HAREKETE GEÇİN

Sports Universe Grup egzersizleri sizlere en yeni trendleri ve en popüler egzersizleri sunar. 5 Adet özel tasarlanmış grup ders stüdyosu bulunan tesisimizde günün her saati grup dersleri verilmektedir.

Sertifikalı profesyonel eğitmenler tarafından verilen dersler, sporu eğlenceli hale getirirken hem stresten uzaklaşmanızı hem de kardiyovasküler çalışmalar ile vücudunuzun hızlıca şekle girmesini sağlar.

Pazartesi

  • Saatler Ders
  • 10:30 - 11:20 Goodmorning Mix - Segah - Stüdyo 3
  • 11:30 - 12:20 Total Body - Gizem - Stüdyo 3
  • 18:30 - 19:20 Jumping Fitness - Berhan - Stüdyo 3
  • 18:30 - 19:20 Core Pilates - Evren - Stüdyo 4
  • 19:30 - 20:20 Power Pilates - Elvan - Stüdyo 4
  • 19:30 - 20:15 Step Dance - Yalçın - - Stüdyo 3
  • 20:30 - 21:20 Spinning - Hüseyin - Stüdyo 2
  • 20:30 - 21:20 Stronger Class - Doğucan - Stüdyo 3
  • 20:30 - 22:00 Hatha Yoga - Rena - Stüdyo 4

Salı

  • Saatler Ders
  • 10.30 - 11:20 Core Pilates - Evren - Stüdyo 3
  • 11:30 - 12:20 Fitwork - Doğucan - Stüdyo 3
  • 19:00 - 19:50 Pilates - Gizem - Stüdyo 4
  • 19:30 - 20:20 Zumba - Elif - Stüdyo 3
  • 20:00 - 20:50 Body Power - Hüseyin - Stüdyo 4
  • 20:00 - 20:50 Spinning Force - Doğucan - Stüdyo 2
  • 21:00 - 22:00 Capoeira* - Göktürk - Stüdyo 4

Çarşamba

  • Saatler Ders
  • 10:30 - 11:20 Advanced Circuit - Elif - Stüdyo 3
  • 11:30 - 12:20 FoamRoller Stretching - Segah - Stüdyo 3
  • 12:30 - 13:20 Abs Cycling - Hüseyin - Stüdyo 2
  • 18:30 - 19:20 Pilates Fatburn - Segah - Stüdyo 4
  • 19:00 - 19:50 Tae Bo - Yalçın - - Stüdyo 3
  • 19:30 - 20:20 Pilates - Elvan - Stüdyo 4
  • 20:00 - 20:50 Bootcamp - Doğucan - Stüdyo 3
  • 20:30 - 21:20 Spinning - Elvan - Stüdyo 2
  • 20:30 - 21:00 Abs Hips - Merve - - Stüdyo 4

Perşembe

  • Saatler Ders
  • 10:30 - 11:20 Core Pilates - Evren - Stüdyo 3
  • 11:30 - 12:20 Functionel Workout - Hüseyin - Stüdyo 3
  • 18:30 - 19:20 Pilates - Gizem - Stüdyo 4
  • 19:00 - 19:50 Pilago Strecth - Cemil - - Stüdyo 3
  • 19:30 - 20:30 Vinyasa 1 Yoga - Özde - - Stüdyo 4
  • 20:00 - 20:50 Zumba - Elif - Stüdyo 3
  • 20:15 - 21:05 Spinning - Elvan - Stüdyo 2
  • 21:00 - 21:30 Crunch Exp. - Şükrücan - - Stüdyo 3

Cuma

  • Saatler Ders
  • 10:30 - 11:20 Good Morning Mix. - Segah - Stüdyo 3
  • 11:30 - 12:20 Fit Health - Şükrücan - - Stüdyo 3
  • 19:15 - 20:05 Tae Bo - Yalçın - - Stüdyo 3
  • 19:30 - 20:20 Core Pilates - Evren - Stüdyo 4
  • 20:00 - 20:50 Funy Spin - Doğucan - Stüdyo 2
  • 20:30 - 22:00 Capoeira* - Göktürk - Stüdyo 4

Cumartesi

  • Saatler Ders
  • 10:30 - 12:00 Relaxing Yoga - Rena - Stüdyo 4
  • 11:30 - 12:20 Pilago Stretch - Cemil - - Stüdyo 3
  • 12:30 - 13:20 Jumping Fitness - Berhan - Stüdyo 3

Pazar

  • Saatler Ders
  • 11:00 - 11:50 Aqua Gym - Dorukhan - Havuz - -
  • 11:30 - 12:15 Step Dance - Yalçın - - Stüdyo 3
  • 13:00 - 13:50 Body Power - Hüseyin - Stüdyo 3